swastarica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
swastarica

swe i swasta
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  IgriceIgrice  

 

 Put u srediste zemlje

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimePon Sep 29, 2008 10:47 pm

"Put u središte zemlje" je porodična avantura, u kojoj troje avanturista upada duboko u čudno, novo carstvo ispod zemljine površine gde se upuštaju na neverovatno putovanje i gde opkoljeni mnogim opasnostima, nailaze na zastrašujuće prizore. Tokom naučne ekspedicije na Islandu, naučnik Trevor Anderson (Brendan Fraser), njegov nećak Šon (Josh Hutcherson) i njihov prelepi lokalni vodič, Hana (Anita Briem), neočekivano ostaju zarobljeni u pećini iz koje mogu da izadju samo ukoliko idu sve dublje i dublje u središte Zemlje. Putujući kroz nikada pre vidjene svetove, ovaj trio dolazi lice u lice sa nadrealnim i nezamislivim stvorenjima - uključujući biljke ljudoždere, ogromne leteće pirane, ptice koje svetle i užasavajuće dinosauruse iz prošlosti. Istraživači ubrzo shvataju da je vulkanska aktivnost oko njih sve veća, i da moraju da nadju put nazad na zemljinu površinu pre nego sto postane kasno. Sa spektakularnom fotorealističnim okruženjem i novim revolucionarnim filmskim tehnikama, "Put u središte zemlje" je epska avantura koja uvlači publiku direktno u srce pustolovine naših heroja, vodeći ih kroz divlje, ludo i nezaboravno putovanje.
A evo i nekih fotkica:

Put u srediste zemlje Journeytothecenterposter

Provereno dobar film! Na licnom iskustvu!!!
Nazad na vrh Ići dole
Violeta

Violeta


Ženski Broj poruka : 122
Godina : 30
Lokacija : ....Laza Lazarevic...
Datum upisa : 24.09.2008

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 1:35 am

Umm sad si me bas zainteresovala za ovaj film.Moracu da ga pogledam, ako imas jos neke filmove koji su ti bas dobri slobodno podeli sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 11:36 am

Veruj mi extra je film! Gledala sam ga pre jedno 2 nedelje. I slusaj ovo: dodje moj tata da kupi karte i kaze "Dacete mi 3 karte za put u srediste zemlje" hahahahaha ja sam se pocepala od smeha!!!
Nazad na vrh Ići dole
Violeta

Violeta


Ženski Broj poruka : 122
Godina : 30
Lokacija : ....Laza Lazarevic...
Datum upisa : 24.09.2008

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 4:21 pm

Haha pa dobro...zbunio se covek Very Happy ajmo u srediste zemlje!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 8:16 pm

Ma nije se zbunio ali je ispalo kao da idemo tamo hahahaha!
Nazad na vrh Ići dole
Violeta

Violeta


Ženski Broj poruka : 122
Godina : 30
Lokacija : ....Laza Lazarevic...
Datum upisa : 24.09.2008

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimeUto Sep 30, 2008 8:24 pm

Pa da!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
c0m1_kerSMe

c0m1_kerSMe


Muški Broj poruka : 7
Godina : 31
Lokacija : bojDo-.-ftw
Datum upisa : 23.08.2009

Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitimeNed Avg 23, 2009 11:40 pm

Cool film.
btw. prvi post Cool
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Put u srediste zemlje Empty
PočaljiNaslov: Re: Put u srediste zemlje   Put u srediste zemlje Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Put u srediste zemlje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
swastarica :: TV :: Filmovi-
Skoči na: