swastarica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
swastarica

swe i swasta
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  IgriceIgrice  

 

 Upoznajte me!

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: Upoznajte me!   Upoznajte me! Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 10:28 pm

Cao! Zovem se Natalija i zivim u Beogradu. Imam 14 godina i ranije sam krenula u sakolu bla, bla, bla.....koga je i briga tongue ! Milica, Violeta i Nevena su mi extra drugarice i uvek se lepo slazemo talasi a tu je i Nemanja moj DRUG sa kojim sam takodje dobra. Takodje imam i starijeg batu. Drago mi je sto cu sa vama deliti forum. Sto se mene tice ja volim da slusam muziku, gledam tv, pricam viceve, sanjarim, teram druge da rade stvari umesto mene, volim pare hahaha, prirodu, more, plazu, zezanje, i presvega ISKRENOST svih prema meni kao sto sam ja uvek iskrena prema drugima... Takedje volim i da izlazim sa prijateljima jer svako vece sa njima je ludo i nezaboravno. Ko zeli da me bolje upozna moze da mi se obrati jer rado sklapam nova prijateljstva. Idem u petnaestu beogradsku gimnaziju na prirodni smer i tamo mi je super. Imala sam jednog psa koji se zvao Kan ali je umro od reume(smartala sam ga covekom, bas kao sto sam ga i volela, bio mi je kao brat) cry . Sada imam, zbog higijenskih razloga, kao sto moja mama kaze, ribice! I za kraj zelim da se svi lepo druzimo group hug i da forum svakoga dana bude sve bolji! thumright
Nazad na vrh Ići dole
Violeta

Violeta


Ženski Broj poruka : 122
Godina : 30
Lokacija : ....Laza Lazarevic...
Datum upisa : 24.09.2008

Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznajte me!   Upoznajte me! Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 10:42 pm

Dobrodosla NACO!!!!!!!!!!!!Drago mi je sto si ovde!Nadam se da ce ti biti lepoooooo...uziwaj!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin



Ženski Broj poruka : 24
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.09.2008

Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznajte me!   Upoznajte me! Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 10:47 pm

Dobrodosla! blob
Nazad na vrh Ići dole
http://swastarica.niceboard.net
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznajte me!   Upoznajte me! Icon_minitimePon Sep 29, 2008 11:03 pm

Hvala! Extra ste napravile forum, ja pomazem koliko god mogu da opstanu teme, dajem komentare na sve pisano i dolazim svaki dan po 3 puta!!!
Nazad na vrh Ići dole
ma_ja_sam




Muški Broj poruka : 22
Godina : 33
Lokacija : Dzungla,strogi centar
Datum upisa : 25.09.2008

Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: XD   Upoznajte me! Icon_minitimeSre Okt 01, 2008 8:12 pm

Dobrodosla Natalija!
Drago mi je da si nam se pridruzila:)
Nazad na vrh Ići dole
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznajte me!   Upoznajte me! Icon_minitimeČet Okt 02, 2008 9:35 pm

Hwawa wam swima!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Upoznajte me! Empty
PočaljiNaslov: Re: Upoznajte me!   Upoznajte me! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Upoznajte me!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
swastarica :: Dobrodošli! :: Predstavite se-
Skoči na: