swastarica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
swastarica

swe i swasta
 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  IgriceIgrice  

 

 Znaci pazi 'wako :D

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Andra




Muški Broj poruka : 4
Datum upisa : 24.09.2008

Znaci pazi 'wako :D Empty
PočaljiNaslov: Znaci pazi 'wako :D   Znaci pazi 'wako :D Icon_minitimePet Sep 26, 2008 1:42 pm

Alo sinowi pazi 'wako: ja sam Andras iz Sapca (najlepsi i najbolji grad u Srbiji bwe) i plaw sam,zelene oci sto seku na pola Very Happy wisok 185 cm.i tezak 70 kg(mozda).wolim da citam,setam,gledam u nebo,brojim zvezde Very Happy iiiiiiiiiiii imam batu i dwe ceke baby i gledam crtace u nenormalnim kolicinama hehehe,i neozbiljan sam uwek,i kewa me grdi zbog toga Very Happy pa ja misim da sam prosh'o talasi i wowim moju bekicuuuuuu i cekicuuuuu i moje djugajeeeeee bojanu,saru,i jos mnogo njih mekekeke Very Happy blob widi sto je lud smajli HAHAHAHAHAHAH xDDDD gledaj ga! xDDDD
Nazad na vrh Ići dole
Milica
Admin



Ženski Broj poruka : 24
Godina : 31
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.09.2008

Znaci pazi 'wako :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci pazi 'wako :D   Znaci pazi 'wako :D Icon_minitimePet Sep 26, 2008 8:14 pm

lol!

Dobrodosao!

blob
Nazad na vrh Ići dole
http://swastarica.niceboard.net
Violeta

Violeta


Ženski Broj poruka : 122
Godina : 30
Lokacija : ....Laza Lazarevic...
Datum upisa : 24.09.2008

Znaci pazi 'wako :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci pazi 'wako :D   Znaci pazi 'wako :D Icon_minitimePet Sep 26, 2008 11:34 pm

Dobrooooodoshaoooo ANDY!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy


Poslednji izmenio Violeta dana Sub Sep 27, 2008 10:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nataly

Nataly


Ženski Broj poruka : 97
Godina : 30
Lokacija : Carstvo snova
Raspoloženje : ZA DRUZENJE !!!
Datum upisa : 27.09.2008

Znaci pazi 'wako :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci pazi 'wako :D   Znaci pazi 'wako :D Icon_minitimeSub Sep 27, 2008 10:19 pm

Dorodosao clap cheers talasi thumright Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Znaci pazi 'wako :D Empty
PočaljiNaslov: Re: Znaci pazi 'wako :D   Znaci pazi 'wako :D Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Znaci pazi 'wako :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
swastarica :: Dobrodošli! :: Predstavite se-
Skoči na: